Warning: Array to string conversion in /data/d/a/da0e8acd-7163-48a4-b4ba-be4539a3fec9/autogarage.cz/www/wp-content/plugins/elementor/core/dynamic-tags/manager.php on line 73

MENU

Nosič na kola Thule

Popis produktu:

Thule – Zadní držák jízdního kola typ Coach 276 pro 3 jízdní kola. Je vybaven patentovaným skládacím systémem, který umožnuje držák složit do neobyčejně kompaktní velikosti a uložit do zavazadlového prostoru většiny vozidel.
Na objednání

Cena

POPTAT

Cena bez DPH

Na dotaz

Celý popis produktu:

Thule – Zadní držák jízdního kola typ Coach 276 pro 3 jízdní kola

  • Malý a lehký držák Thule® lze sklopit praktickým nožním pedálem a tím získat snadný přístup do zavazadlového prostoru, i když jsou na držáku upevněna jízdní kola.
  • Je vybaven patentovaným skládacím systémem, který umožnuje držák složit do neobyčejně kompaktní velikosti a uložit do zavazadlového prostoru většiny vozidel.
  • Inteligentní lehká konstrukce, posuvné držáky kol pro jízdní kola s větším rozvorem, zařízení na ochranu proti krádeži a demontovatelné čelisti pro uchycení rámu jízdního kola usnadňující nakládání jízdních kol.
  • Nastavitelná spojka s ovládáním jednou rukou umožňuje jednoduchou montáž na tažné zařízení.
  • Rameno držáku vhodné pro jízdní kola s rámem o průměru 22 a 80 mm.
  • Držák lze uzamknout na tažném zařízení a rovněž kola je možné zamknout na držáku.
  • Max. nosnost 60 kg, max. hmotnost jednoho kola 25 kg, hmotnost cca 19 kg, včetně 13pólového adaptéru.
  • Rozměry: 106 x 76 x 28 cm.

Upozornění: Celková hmotnost působící na tažné zařízení (hmotnost příslušenství a nákladu) nesmí překročit přípustné svislé zatížení. Držák s jízdními koly sklápějte opatrně. Přečnívající díly, jako např. řídítka, se mohou při nárazu do země poškodit.

koupit produkt

Odesláním formuláře zadáte pouze nezávaznou poptávku. Jakmile prověříme stav zboží na skladě, budeme Vás kontaktovat zpět ohledně dokončení objednávky. 

Objevte další produkty

potřebujete pomoci?

Rádi Vám pomůžeme s výběrem

Lukáš Čech

Vedoucí skladu náhr. dílů a příslušenství

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.