MENU

Bezkontaktní mycí boxy a ruční čištění vozu

Samoobslužné bezkontaktní mytí pro Vaše vozy

moderní funkce
a dostatečný prostor

V našich moderních bezkontaktních mycích boxech najdete nejnovější funkce jako je aktivní pěna nebo mytí práškem. Boxy poskytují dostatečný prostor i pro větší vozy. Nabízíme také důkladné ruční mytí exteriéru, interiéru, šamponování a voskování naším specialistou.

nejúčinější a nejšetrnější způsob mytí vozů

Proč si využívat mycí boxy u Auto Garage

Ekologický provoz šetrný k přírodě

Ekonomický provoz na časový úsek

Jednoduchá a rychlá obsluha

Tlakové mytí šetrně odstraní nečístoty a hmyz

Horký vosk ochrání lak přes chemií a solí

Demineralizovaná voda zajistí finální lesk

Otevřeno od 5:00 do 22:00 hod.

3 mycí boxy s možností platby kartou

ruční mytí a čištění vozu

Dopřejte svému autu dokonalou péči ručního mytí. U nás v Auto Garage nabídneme vašemu vozu tu nejlepší péči. Čeká ho důkladné ruční mytí karoserie i šamponování voskem. Náš specialista se věnuje péči o vozy téměř 20let. Poctivě vyčistí i mezidveřní prostory a disky kol.

Při ručním mytí a čištění dosáhnou lidské ruce i tam, kam se klasický mechanický kartáč nedostane. Ruční mytí je nejšetrnější a nejefektivnější volbou v péči o váš vůz. Pokud používáte mechanickou myčku, po několika letech jejího pravidelného užívání, můžete sami vypozorovat opotřebení laku svého vozu.  Problémem řady mycích boxů spočívá v tom, že jejich kartáče často způsobují mikrotrhlinky či odřeniny v laku. Kdo si jednou zkusil auto ručně umýt, ví, že to není žádná legrace. Naopak! Aby auto bylo dokonale vyčištěno a umyto, je nutná dávka trpělivosti a času.

Používáme výhradně kvalitní a certifikovanou autokosmetiku. Tyto prostředky využívají nanotechnologie pro prodloužení intervalu opakování ošetření a jsou šetrné k životnímu prostředí.

detailing bez starostí

Majitel vozu, který auto využívá pro běžnou přepravu a průběžně jej udržuje nemusí očekávat žádné příplatky za čištění. Tepování interiéru automobilu by měl každý podstoupit alespoň jednou ročně, z důvodu zabránění tvoření bakterii, alergenů a zdravotní nezávadnosti vozu. Pokud s vámi ve voze jezdí váš čtyřnohý miláček nebo vůz využíváte k pracovním účelům, dochází k nestandardnímu znečištění.

O případných příplatcích budete informováni před zahájením služby. Nejčastější příplatky jsou: znečištění sedaček, nadměrné luxování (jehličí a chlupy).

Automyčku najdete v našem areálu. Stojí ve vnitrobloku za čerpací stanicí, která je otevřena do večerních hodin a vy zde můžete příjemně strávit čekací dobu u výborné kávy v našem Bistru.

ceník ručního mytí

Program
osobní vůz
SUV
Užitkový vůz
Karoserie - základní mytí
259 Kč
319 Kč
399 Kč
Interiér - základní čištění
259 Kč
319 Kč
399 Kč
Mytí a vyčištění oken
119 Kč
159 Kč
199 Kč
Karoserie a interiér - komplet péče
459 Kč
559 Kč
759 Kč
Impregnace plastů v interiéru
319 Kč
419 Kč
529 Kč
Impregnace plastů exteriéru
319 Kč
419 Kč
529 Kč
Mytí motorového prostoru
259 Kč
259 Kč
339 Kč
Tepování - koberce, kufr a strop
999 Kč
999 Kč
1299 Kč
Tepování - sedačky
759 Kč
859 Kč
1199 Kč
speciální ošetření
osobní vůz
SUV
Užitkový vůz
Dezinfekce klimatizace a interiéru
599 Kč
599 Kč
599 Kč
Čištění klimatizace
499 Kč
499 Kč
499 Kč
Dekontaminace laku
259-1000 Kč
259-1000 Kč
Karoserie - voskování
519 Kč
619 Kč
Cabriolet program
619 Kč
Karoserie - tvrdý vosk
519 Kč
719 Kč

*Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Objednávka ručního mytí a čištění

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásadami ochrany údajů.

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.