Kariéra

Pojďte pracovat pro nás

proč pracovat u auto garage

Naše společnost si zakládá na férovém přístupu, spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb, které jsou pro naše zákazníky při výběru nového vozu důležité. Při kontaktu se zákazníky dbáme na profesionalitu, ale také lidský přístup a rodinnou atmosféru.

Pro zaměstnance máme zpracovaný program benefitů od zajištění obědů až po zvýhodněné podmínky na služby a produkty.

péče o zaměstnance

Pečovat o své zaměstnance a budovat profesionální tým Auto Garage je naše priorita. O zaměstnance dobře pečujeme, což se odráží i na kvalitě a důvěryhodnosti služeb pro naše zákazníky.

rozvoj zaměstnanců

Rádi se učíme nové věci. Dohlížíme na to, aby naši zaměstnanci měli vždy zajištěn profesionální rozvoj a byli tak připraveni reagovat na rychlý vývoj a veškeré inovace v automotive prostředí

mzda dle odvedené práce

První 3 měsíce, kdy jste v novém prostředí, garantujeme fixní mzdu tak, abyste se bez obav zaučili. Po zaučení máte možnost si vydělat dle faktického výkonu. Záleží nám na tom, aby byl každý zaměstnanec spokojen a motivován za svou odbornost a přístup.

Benefity

volné pozice

Auto Garage svým zaměstnancům garantuje stabilní pracovní prostředí, nadstandardní finanční ohodnocení, kvalitní pracovní zázemí, výborný kolektiv a spoustu dalších benefitů. Pojďte pracovat k nám!

Co vás čeká
  • Prodej osobních a užitkových vozů
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí – 70% práce v terénu
  • Prodej nástaveb a přestaveb užitkových vozidel
  • Prodej finančních služeb, pojištění a příslušenství

Co požadujeme
  • Obchodního ducha
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Řidičský průkaz sk. B, C výhodou
  • Výhodou: certifikát ČNB pro poskytování nebo zprostředkování vázaného
    spotřebitelského úvěru (případně je nutné dodělat po nástupu)
  • Výhodou: znalost AJ nebo NJ

Co nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • Nástup je možný ihned nebo dle dohody

Další informace

Plný pracovní úvazek

Co vás čeká
  • Diagnostika poruch a stavu vozidla
  • Opravy a kontroly automobilů pro značku FORD ale dostaneš se i k jiným
    značkám
  • Odstraňování závad
  • Kontrola technického stavu vozidla
  • Montáž doplňků a příslušenství
  • Běžné pozáruční opravy vozů
  • Vzdělání v oboru automechanik
  • Týmového ducha
  • Chuť učit se novým věcem
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Bezúhonnost
  • ŘP sk. B
  • Pozitivní přístup k práci a k životu
  • Velkou výhodou bude praxe v oboru

Co nabízíme
  • Individuální přístup a podmínky pro každého
  • Zajímavou práci a moderní pracovní prostředí
  • Pravidelné odborné školení
  • Firemní stravování zdarma

Hledáme zaměstnance, který
  • Ve svém oboru odvádí kvalitní práci
  • Je manuálně zručný
  • Je spolehlivý a samostatný
  • Chce být součástí úspěšného týmu
  • ŘP sk. B
  • Minimální praxe v oboru 2 roky (v autorizovaném servisu výhodou)
  • Prokazatelné zkušenosti a znalosti
Co nabízíme

Chcete u nás pracovat?

Neváhejte nás kontaktovat! Zavolejte, napište, nebo se rovnou zastavte na dobrou kávu u nás!

pár údajů o vás

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.