MENU

Čerpací stanice

Zastavte se u nás a zpříjemněte si cestu

Natural 95

0

Diesel

0

Otevírací doba

PO - PÁ 5:00 - 22:00
SO -NE - 7:00 - 22:00

Tankování pohodlně
a výhodně

Příjemná obsluha, skvělá italská káva, denní tisk, dálniční známky, cukrovinky, občerstvení a posezení na naší čerpací stanici Vám zlepší den. S naší Garage Card+ budete navíc čerpat pohonné hmoty levněji! Naše čerpací stanice splňuje přísné požadavky České obchodní inspekce.

výhody a služby,
které oceníte

Našim věrným zákazníkům poskytujeme možnost čerpání PHM se slevou 0,50 haléřů/1l nebo 10% slevu na mytí v ruční myčce . Využijte šance a zeptejte se naší obsluhy přímo v čerpací stanici. Nabízíme také bezhotovostní platby kartou CCS. Akceptujeme bankovní karty VISA, VISA ELECTRON, EDC-MAESTRO, EUROCARD/MASTER CARD. Poskytujeme slevy na karty NPB CARD a BON CARD CLUB.

italská káva
a občerstvení

Vítáme Vás v Bistru Auto Garage, kde najdete  chlazené nápoje, zmrzlinu, výbornou kávu a občerstvení . Obsluha čerpací stanice Vás přivítá s úsměvem.  Ať už se potřebujete rychle občerstvit na cestách nebo si udělat přestávku při čekání na servis, jsme Vám k dispozici.

zkraťte si čas
dobrým čtením

Denně pro Vás připravujeme výběr novin, magazínů a časopisů, kterými si můžete zkrátit čekání při servisní prohlídce, nebo jen tak posedět když jedete okolo. Zakoupíte u nás mnoho známých titulů. Zastavte se. 

Dálniční známky
a autokosmetika

Zapomněli jste na novou dálniční známku? Potřebujete něco rychle vyčistit ve Vašem voze, nebo chcete jen dolít olej? Tyto a mnohem více auto doplňku zakoupíte na naší čerpací stanici. Obsluha Vám ráda doporučí produkt, nebo za Vás provede registraci vozu při zakoupení dálniční známky.

VÝHODY PRO ČLENY

garage

club+

Představujeme Vám nový program výhod. Naši zákazníci – fyzické osoby a firmy mají nyní skvělou příležitost získat naši novou klubovou kartu Auto Garage Club+, která v rámci našeho programu přináší spoustu výhod a slev na služby. 

Každý člen klubu může čerpat slevy na tankování pohonných hmot, slevu na náhradní díly, slevu na servisní úkony, slevu na občerstvení či bezkontaktní mytí nebo si užít slevy u našich partnerů. Stát se členem našeho klubu se rozhodně vyplatí.

garage family news service

Akční nabídky, slevy na servis a služby pofrčí přímo do Vašeho emailu. S našimi cenami ujedete všem.

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.