MENU

Financování

Najdeme optimální řešení pro financování Vašeho vozu

Máme pro vás optimální finanční řešení

Jednou z velmi efektivních cest k novému vozu je využití výhod operativního leasingu. Právě tento finanční produkt byl dříve doménou podnikatelů pro nesporné výhody v oblasti daňového účetnictví a plánování firemních nákladů. Dnes jsou, ale dveře operativního leasingu otevřeny i široké veřejnosti a zájem o něj neustále roste.

možnosti financování

finanční
úvěr

Financování je určeno pro vozidla. Minimální doba financování činí 6 měsíců. Zákazník je vlastníkem vozidla od počátku smlouvy a splácí po celou dobu částku vypůjčenou na finanční úvěr.

finanční
leasing

Financování je určeno pro vozidla. Minimální doba financování se řídí dobou odpisování dle zákona o daních z příjmů. Zákazník je nájemcem vozidla a po skončení financování si jej odkupuje.

operativní
leasing

Financování je určeno pouze pro vozidla. Minimální standardní doba financování činí 24 měsíců. Zákazník je pouze nájemcem vozidla, který následně vrací. Dle podmínek má, nebo nemá možnost odkupu vozidla.

proč zvolit operativní leasing u nás

Výhody leasingu u Auto garage

Neplatíte žádnou akontaci

Pro podnikatele je celá splátka daňově uznatelnou položkou

Neplatíte servisní úkony, pokud není uvedeno jinak

Snadná výměna vozu po uplynutí smlouvy

Po skončení smlouvy můžete požádat o odkoupení užívaného vozidla

Jako autorizovaný servis vše vyřešíme za vás

komplexní řešení

Profesionální finanční služby a mnohem více

Jste podnikatel nebo malá firma? Operativní leasing je ideální služba

Operativní leasing u nás nevyžaduje žádné splátky předem a celý proces se zužuje na pravidelné splácení předem dohodnuté měsíční fixní částky, která vychází propočtem především z hodnoty vybraného vozu, délky smlouvy, stanovení počtu najetých kilometrů a zahrnutých služeb. Stanovením fixní měsíční splátky nevznikají žádné další skryté náklady. Flexibilitu v provozování vozu umožňuje rovněž volba provozování vozu se servisem, nebo bez jeho využití.

Operativní leasing nabízí využívání vozu bez dalších dodatečných, časově i finančně náročných činností, jakými jsou například přihlášení vozu a vyřízení SPZ, nákup dálniční známky, shánění nejvýhodnější nabídky povinného ručení, havarijního pojištění, popř. dalšího připojištění. Zpravidla neplatíte za předepsané servisní prohlídky, běžný servis nebo přezutí zimních či letních pneumatik. Součástí fixní měsíční splátky je rovněž silniční daň a poplatek za rádio. Na Vás poté zbývá pouze tankovat palivo do nádrže a užívat si vytoužené chvíle za volantem nového vozu bez zbytečných starostí o jeho údržbu.

Jste soukromá osoba? máme pro vás dobré zprávy

Operativní leasing pro soukromé osoby je nejjednodušší možnost pořízení nového vozu. Stačí si jen vybrat některý z vozů v naší nabídce a velmi rychle můžete v novém voze odjet. Jediné o co se budete starat vy, je tankování a platba měsíčního pronájmu. O vše ostatní se postaráme my. Rádi Vám zpracujeme také individuální kalkulaci a to například na vozy, které aktuálně nemáme skladem. Neváhejte a kontaktujte nás!

máte zájem o výhodné financování?

Kontaktujte nás

Roman Kabát

Ředitel prodejních a servisních služeb

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.