MENU

Autoservis - PRO KAŽDÉHO

Opravy a servis osobních vozů všech značek

vaše Maximální spokojenost
je cílem auto garage každý den.

Prodejem nového vozidla naše péče o zákazníky nekončí. Neustále dbáme na to, aby naše servisní služby byly komplexní, kvalitní a efektivní. Provádíme servisní prohlídky, diagnostiku a veškeré opravy včetně prodeje náhradních dílů za férové ceny. Rádi Vám také zapůjčíme vůz z naší půjčovny.

OPRAVUJEME VŠECHNY ZNAČKY – JSME AUTOCENTRUM PRO KAŽDÉHO! 

servis bez zbytečných prostojů vašeho vozu

Proč si vybrat servis u Auto Garage

Jedno telefonního čísla 702 102 102 pro všechny

Máme speciální nářadí a vybavení pro specifický servis různých značek

Používáme originální i neoriginální náhradními díly

Monitoring vytíženosti dílen pro stanovení přesného času oprav

Certifikovaný a pravidelně školený personál

Dbáme na čistotu a bezpečnosti při manipulaci s vozem

Napojení na rychlý systém dodávek náhradních dílů

Otevřeno 6 dní v týdnu

ceny zohledňující stáří a typ vozu

Provádíme  servis a údržbu osobních a nákladních vozidel všech značek i typů, servis a údržbu jakýchkoliv strojů, výměnu autoskel, karosářské, lakýrnické a zámečnické práce.  Náš ceník zohledňuje typy i stáří vozů. Není nutné mít obavy z vysokých cen značkového servisu! Ceník je k náhledu v našem servisu.

POHODLÍ, mobilita a bezpečnost

 Náš servis disponuje čekací zónou pro naše zákazníky vybavenou internetem, aby čekání na opravu bylo pro Vás maximálně pohodlné.

Pokud oprava Vašeho vozu není na počkání, nabídneme Vám pronájem náhradního vozu nebo alternativní řešení odvozu ze servisu, např. odvoz do zaměstnání nebo domů a zpětné vyzvednutí po ukončení opravy. Během celé opravy je váš vůz chráněn ochrannými potahy sedadel a volantu. Dbáme na maximální čistotu a bezpečnost při manipulaci s Vaším vozem.

certifikovaný tým
a moderní technologie

Náš certifikovaný tým splňuje nejvyšší standardy značky Ford a specializujeme se na údržbu vozů všech značek. Disponujeme množstvím moderních technologií a nářadím, díky kterému udržujeme Vaše vozy v původní kondici. Zaměstnáváme plně kvalifikované mechaniky a techniky, kteří jsou průběžně školeni v souladu s vývojem nových technologií ve školícím středisku.

 Spolupracujeme a neustále rozšiřujeme síť autorizovaných partnerů s originálními náhradními díly tak, abychom vždy zajistili maximální bezpečnost a původní stav vozu z výroby.

Máte speciální přání?
náš servis předčí vaše očekávání.

Monitorujeme kapacitu našich dílen a děláme vše pro to, abyste dostali nabídnuty minimálně dva termíny, ze kterých si budete moci vybrat ten, který Vám vyhovuje.

Jiří Bednařík

Vedoucí servisu

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.