MENU

Pneuservis

Ověřené značky pneu a bezpečnost na prvním místě

s námi dojedete dál
a bezpečněji

Zajišťujeme prodej originálních kol a pneumatik všech renomovaných výrobců. Pokud vůz disponuje ventilky TPMS se snímači tlaku pneumatik, zajistíme jejich správnou kalibraci. Poškozené pneumatiky opravíme či vyměníme za zcela nové. Mnoho úkonů dokážeme provést i na počkání.

vše pro bezproblémovou jízdu na 4 kolech

Proč si vybrat pneuservis Auto Garage

Diponujeme náhradními vozy

Speciální nářadí a vybavení pro specifický servis různých značek

Příjem na servis všech vozidel dopravených odtahovou službou (nepojízdných) a do 1 hodiny obhlídka a vystavení servisní zakázky na dané vozidlo

Monitoring vytíženosti dílen pro stanovení přesného času oprav

Certifikovaný a pravidelně školený personál

Dbáme na čistotu a bezpečnosti při manipulaci s vozem

Napojení na rychlý systém dodávek náhradních dílů

Otevřeno 6 dní v týdnu

uskladnění pneu
a kompletních kol

Správné uskladnění gum nebo kompletních kol je zárukou, že budou vždy připravené na novou sezonu beze změn vlastností a dojde tak k maximálnímu využití jejich životnosti. Uskladnění pneumatik i kompletních kol zajišťujeme ve vlastních prostorách pobočky, které splňují technické parametry spravného uskladnění. 

transparentní ceny

Důležitým momentem procesu komunikace se zákazníkem je rovněž informace o nákladech, spojených s výměnou, nebo opravou pneumatik. Ceník veškerých servisních úkonů je přehledně dostupný k náhledu v našem servisu.

mobilita a bezpečnost

Během čekání na opravu Vám bude nabídnuto občerstvení a denní tisk. Náš servis disponuje čekací zónou pro naše zákazníky vybavenou internetem, aby čekání na opravu bylo pro Vás maximálně pohodlné.

Pokud oprava Vašeho vozu není na počkání, nabídneme Vám pronájem náhradního vozu nebo alternativní řešení odvozu ze servisu, např. odvoz do zaměstnání nebo domů a zpětné vyzvednutí po ukončení opravy. Během celé opravy je váš vůz chráněn ochrannými potahy sedadel a volantu. Dbáme na maximální čistotu a bezpečnost při manipulaci s Vaším vozem.

certifikovaný tým
a moderní technologie

Náš certifikovaný tým splňuje nejvyšší standardy značky Ford a specializujeme se na údržbu vozů všech značek. Disponujeme množstvím moderních technologií a nářadím, díky kterému udržujeme Vaše vozy v původní kondici. Zaměstnáváme pouze plně kvalifikované mechaniky a techniky, kteří jsou průběžně školeni v souladu s vývojem nových technologií ve školícím středisku.

Součástí našeho areálu je rozsáhlý sklad náhradních dílů. Spolupracujeme a neustále rozšiřujeme síť autorizovaných partnerů s originálními náhradními díly tak, abychom vždy zajistili maximální bezpečnost a původní stav vozu z výroby.

Máte speciální přání?
náš servis předčí vaše očekávání.

Monitorujeme kapacitu našich dílen a děláme vše pro to, abyste dostali nabídnuty minimálně dva termíny, ze kterých si budete moci vybrat ten, který Vám vyhovuje.

Jiří Bednařík

Vedoucí servisu

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.