MENU

Prodej náhradních dílů

Komplexní prodejní služby od profesionálů

proč si vybrat nás jako svého
servisního partnera

Námi prodávané originální díly jsou totožné s montovanými při sériové výrobě. Díky tomu získáte výrobek, který prošel nejen všemi inovacemi, ale i testy a zkouškami kterými jsou díly pro použití v sériové výrobě podrobovány. Jedině tak může být zaručen bezchybný provoz vozidla a dlouhodobá životnost jednotlivých komponentů.

opravdu originální náhradní díly ford

Proč pořídít náhradní díly u Auto Garage

Originální příslušenství

Zjednodušte si život a obraťte se na nás

Vybavení Vašeho vozu různými druhy příslušenství je vždy věcí osobního vkusu a potřeb, které Vám každý den zjednodušují život. V naší specializované prodejně nabízíme široký sortiment originálního příslušenství Ford. Zároveň nabízíme i možnost zapůjčení vybraného sortimentu příslušenství pro Váš vůz. Chystáte se třeba na hory? Zapůjčíme Vám například střešní box.

Alternativa k novým originálním dílům?

Neslevujte ze svých nároků, servisujte chytře

Originální výměnné díly nabízejí zákazníkovi vysoce aktuální alternativu k novým dílům –  stoprocentní kvalitu až s 50% slevou. Jedná se o vyčištěné a profesionálně repasované originální díly, které jsou znovu použité jako zcela renovované díly, rovnocenné novým. Originální výměnné díly nabízíme pro všechny vozy Ford.

Máte zájem o náhradní díly?

Kontaktujte nás

Tomáš Písař

Specialista na prodej ND

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.