MENU

Ford Connected Wallbox

Popis produktu:

Využijte jednoduché nabíjení, které nabízí nástěnná nabíjecí stanice Ford Connected Wallbox. Je speciálně navržena s ohledem na zajištění kompatibility s plug-in vozidly Ford.
Na objednání

Cena

POPTAT

Cena bez DPH

Na dotaz

Celý popis produktu:

Využijte jednoduché nabíjení, které nabízí nástěnná nabíjecí stanice Ford Connected Wallbox. Je speciálně navržena s ohledem na zajištění kompatibility s plug-in vozidly Ford. Díky nastavitelné úrovni výkonu bude váš Ford zpátky na silnici tak rychle, jak jen to dovolí váš domácí rozvod. Uživatelsky příjemné vybavení zahrnuje provedení odolné proti povětrnostním vlivům, které je vhodné pro vnitřní i venkovní montáž, kabel délky 7,5 m, ergonomicky tvarovanou rukojeť a speciální držák pro uložení kabelu a konektoru v blízkosti nabíjecí stanice vozidla. Upozornění: Skutečné doby nabíjení se mohou lišit v závislosti na proudové zatížitelnosti obvodů vašeho domácího rozvodu. Tento jednofázový wallbox je vhodný především pro firemní či společná garážová stání.

  • Nastavitelný výkon až max. 7,36 kW/32 A, minimální proud: 6 A
  • Nastavitelný proud dobíjení od 6 A do 32 A
  • Vstupní napětí: 230 V
  • Rozsah vstupní frekvence: 50-60 Hz
  • Kompatibilní s uzemňovacími systémy TT a IT podle normy IEC 60364
  • Výstupní kabel 7,5 m s pevným konektorem typu 2 podle IEC 62196

koupit produkt

Odesláním formuláře zadáte pouze nezávaznou poptávku. Jakmile prověříme stav zboží na skladě, budeme Vás kontaktovat zpět ohledně dokončení objednávky. 

Objevte další produkty

potřebujete pomoci?

Rádi Vám pomůžeme s výběrem

Lukáš Čech

Vedoucí skladu náhr. dílů a příslušenství

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.