MENU

Klec na psa – velká

Popis produktu:

Odolné a bezpečné řešení z vysoce kvalitního hliníku pro přepravu velkých psů, jako např. bernský salašnický pes, hovawart, rotvajler či irský setr s max. hmotností 50 kg.
Na objednání

Cena

POPTAT

Cena bez DPH

Na dotaz

Celý popis produktu:

Odolné a bezpečné řešení z vysoce kvalitního hliníku pro přepravu velkých psů, jako např. bernský salašnický pes, hovawart, rotvajler či irský setr s max. hmotností 50 kg. Speciálně vyvinuté hliníkové tyče zajišťují maximální stabilitu a jsou účinně chráněny eloxováním proti korozi. Veškeré plastové spojovací díly jsou zesílené skelnými vlákny, a tedy se vyznačují velmi vysokou odolností. Přesná výroba je zárukou, že klec za jízdy nechrastí ani nevydává jiné nepříjemné zvuky. Klec je standardně vybavena zámkem twist-lock, který okamžitě spolehlivě zaskočí do provozní polohy. Dlouhá zástrčka dále zvyšuje stabilitu a odolnost v krutu.

Dveře lze ovládat jednou rukou, zatímco volnou druhou rukou můžete držet psa na místě. Klec je upevněna uvazovacími popruhy k úchytům v zavazadlovém prostoru namontovaným ve výrobě. Hlavní vlastnosti: pouzdro na zámek tlakově odlité z hliníku, podlaha z tvrdého dřeva odolná proti poškrábání opatřená nátěrem, plastové trubky odolné proti moči, systém dveřního zámku se dvěma klíči testovaný nárazovou zkouškou, systém ochrany proti nárazu a speciální zadní panel testovaný nárazovou zkouškou. Nepropustné zdvižené boční okraje chrání zavazadlový prostor proti znečištění a výkalům.

Optimální proudění vzduchu zaručuje pohodu psího mazlíčka v průběhu přepravy. Včetně vyjímatelné podlahové rohože, 2 pevných popruhů, přičemž oba jsou navrženy pro tahovou sílu 350 kg/770 lb, a přídavných suchých zipů pro upevnění dna klece, aby klec neklouzala v zavazadlovém prostoru.

Klec nevyžaduje údržbu, protože závěsy vyrobené z plastu s grafitovým plnivem jsou samomazné. Umožňuje snadné a pohodlné každodenní používání a zaručuje nerušený výhled na vozovku ve zpětném zrcátku. Hmotnost klece: 23,2 kg, max. hmotnost psa: 50 kg

koupit produkt

Odesláním formuláře zadáte pouze nezávaznou poptávku. Jakmile prověříme stav zboží na skladě, budeme Vás kontaktovat zpět ohledně dokončení objednávky. 

Objevte další produkty

potřebujete pomoci?

Rádi Vám pomůžeme s výběrem

Lukáš Čech

Vedoucí skladu náhr. dílů a příslušenství

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.