MENU

Servis nákladních vozů a strojů

Poskytujeme profesionální servisní služby nejen pro vozy Ford, ale také všechny ostatní značky osobních a nákladních vozidel a strojů. Zakládáme si na spolehlivosti, férovém a lidském přístupu. 

rozsah služeb

Zrealizujeme cokoliv i zcela na míru

Autorizovaný servis ford

Naše společnost si zakládá na férovém přístupu, spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb, které jsou pro naše zákazníky při výběru nového vozu na prvním místě. Zjistěte více o našem servisu Ford:

servis osobních vozů všech značek

Servisujeme všechny značky osobních vozů. Provádíme servisní prohlídky, diagnostiku a veškeré opravy včetně náhradních dílů za férové ceny. Správná péče a údržba vozidla zabrání velkým a nákladným opravám vyplývajícím z nesprávné, zanedbané či nepřiměřené údržby. Také zvyšuje hodnotu vozidla při jeho případném dalším prodeji.

servis nákladních vozů všech značek

Jako specializované a oficiální Ford Transit centrum disponujeme dlouholetými prodejními i servisními zkušenostmi, certifikacemi a odpovídajícím zázemím včetně rozsáhlého skladu náhradních dílů. Váš vůz vždy dostane maximální péči. Servisujeme také nákladní vozy ostatních značek. Náš tým kvalifikovaných servisních techniků je zárukou kvalitně vykonané práce.

úpravy vozů, náhradní díly a příslušenství

Vedeme rozsáhlý sklad náhradních dílů. Máte-li zájem o náhradní díl značky Ford a učiníte objednávku do 13:00 hodin, zboží bude dodáno ihned následující den, popř. do 3 dnů z centrálního skladu. V případě, že sháníte náhradní díl pro jinou značku, kontaktujte naše prodejce telefonicky nebo emailem, či on-line formulářem pro objednání náhradního dílu. K objednávce potřebujeme vždy vědět VIN Vašeho vozu.

půjčovna vozů

Provádíme servisní prohlídky, diagnostiku a veškeré opravy včetně náhradních dílů za férové ceny. Rádi Vám také zapůjčíme vůz z naší půjčovny po čas opravy nebo i mimo ni.

čerpací stanice a bistro s občerstvením

Příjemná obsluha, skvělá italská káva, denní tisk, dálniční známky, cukrovinky, občerstvení a posezení na naší čerpací stanici Vám zlepší den. S naší bonus kartou budete navíc čerpat pohonné hmoty levněji! Zeptejte na pokladně.

ford autorizovaný prodej a servis

servis osobních
a nákladních vozů

autobazar
prodej a výkup
vozů

certifikované nástavby a přestavby

mycí boxy a čerpací stanice s občerstvením

garage family news service

Akční nabídky, slevy na servis a služby pofrčí přímo do Vašeho emailu. S našimi cenami ujedete všem.

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.