MENU

komplexní služby pro váš vozový park

garage

pro

Komplexní služby určené pro všechny živnostníky nebo  společnosti s jedním i stovkami  vozů. Pro ty kdo chtějí využívat své zaměstnance pro práci ve svém oboru podnikání, pro ty kteří nechtějí trávit čas na cestách do servisu, vyhledávání nových nebo ojetých vozů, nad zpracováním ekonomiky provozu vozů či strojů, postáváním na STK, DI nebo komunikací s pojišťovnami.   

Stačí jen napsat nebo zavolat  a  my  PŘIJEDEME —– ZAJISTÍME/OPRAVÍME/NATANKUJEME/DOLEJEME/VYČISTÍME                                  —– PŘISTAVÍME  a vy podnikáte!       

garage pro
- všechny služby na jednom místě

Využívejte našich rozsáhlých služeb a zkušeností se správou vozových parků.

V prostorech našeho AUTOCENTRA v Bohušovicích nad Ohří prodáváme nové i ojeté automobily, myjeme a čistíme vozy, mimo záručních a pozáručních opravy vozů FORD opravujeme vozy všech typů, značek a jakéhokoliv stáří, provádíme výměnu autoskel, karosářské, lakýrnické a zámečnické práce, měříme a seřizujeme geometrii, dále připravujeme vozy, vleky a stroje na STK, nastavujeme tachografy. 

V našem Autocentru GARAGE ceny  zohledňují typ vozu, stáří a rozsah servisu!

NECHTE NÁM STAROSTI O VAŠE VOZY A VYUŽÍVEJTE VÝHODY "garage pro"

Proč využívat a co program GARAGE PRO nabízí?

0 +
automobilů a strojů o které se staráme

Jak předat práci
a starosti na někoho jiného?

Snadnější už to být nemůže! Zavolejte nám, napište, nebo se rovnou zastavte. Seznámíme Vás se všemi výhodami programu a připravíme dokumentaci pro jeho využívání. Je to snadné –  kontaktujte nás a už od zítřka se vašim vozům budeme 100% věnovat!

využívejte výhody
"garage pro" ještě dnes

Přenechejte starosti se správou vozového parku na nás.  Zavolejte, napište, nebo se rovnou zastavte na dobrou kávu. Nemáte čas se zastavit? Vyplňte údaje níže a my se Vám brzy ozveme a zastavíme se.  Těšíme se na spolupráci!

vyplňte údaje

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.