MENU

Autorizovaný prodej a servis značky Ford

Naše společnost si zakládá na férovém přístupu, spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb, které jsou pro naše zákazníky při výběru nového vozu na prvním místě. V našem showroomu dbáme na profesionalitu, ale také lidský přístup a rodinnou atmosféru.

Jsme autorizovaný servis a prodejce vozidel značky Ford. Specializujeme se na prodej osobních i užitkových vozů. Disponujeme také novým Transit Centrem se speciální nabídkou užitkových vozů.

Chci vybrat nový ford

Navštivte naše oficiální dealerské stránky a vyberte si

vaše Maximální spokojenost
je cílem auto garage každý den.

Prodejem nového vozidla naše péče o zákazníky nekončí. Neustále dbáme na to, aby naše servisní služby byly komplexní, kvalitní a efektivní. Provádíme servisní prohlídky, diagnostiku a veškeré opravy včetně prodeje náhradních dílů za férové ceny. Rádi Vám také zapůjčíme vůz z naší půjčovny., nebo se postaráme o kompletní vyčištění a ochranu laku.

servis bez zbytečných prostojů vašeho vozu

Proč si vybrat servis u Auto Garage

Disponujeme náhradními vozy

Speciální nářadí a vybavení pro specifický servis různých značek

Příjem na servis všech vozidel dopravených odtahovou službou (nepojízdných/havarovaných) a do 1 hodiny obhlídka a vystavení servisní zakázky na dané vozidlo

Monitoring vytíženosti dílen pro stanovení přesného času oprav

Certifikovaný a pravidelně školený personál

Dbáme na čistotu a bezpečnosti při manipulaci s vozem

Napojení na rychlý systém dodávek náhradních dílů

Otevřeno 6 dní v týdnu

transparentní ceny

Důležitým momentem procesu komunikace se zákazníkem je rovněž informace o nákladech, spojených se záruční, nebo pozáruční prohlídkou vozu. Pro každý model a značku vozidla je vytvořen ceník pravidelných prohlídek, kde je přehledně uvedena cena a obsah každé pravidelné prohlídky do konrétního nájezdu. Tento ceník je k náhledu v našem servisu.

mobilita a bezpečnost

Během čekání na opravu Vám bude nabídnuto občerstvení a denní tisk. Náš servis disponuje čekací zónou pro naše zákazníky vybavenou internetem, aby čekání na opravu bylo pro Vás maximálně pohodlné.

Pokud oprava Vašeho vozu není na počkání, nabídneme Vám pronájem náhradního vozu nebo alternativní řešení odvozu ze servisu, např. odvoz do zaměstnání nebo domů a zpětné vyzvednutí po ukončení opravy. Během celé opravy je váš vůz chráněn ochrannými potahy sedadel a volantu. Dbáme na maximální čistotu a bezpečnost při manipulaci s Vaším vozem.

certifikovaný tým
a moderní technologie

Náš certifikovaný tým splňuje nejvyšší standardy značky Ford a specializujeme se na údržbu vozů všech značek. Disponujeme množstvím moderních technologií a nářadím, díky kterému udržujeme Vaše vozy v původní kondici. Zaměstnáváme pouze plně kvalifikované mechaniky a techniky, kteří jsou průběžně školeni v souladu s vývojem nových technologií ve školícím středisku.

Součástí našeho areálu je rozsáhlý sklad náhradních dílů. Spolupracujeme a neustále rozšiřujeme síť autorizovaných partnerů s originálními náhradními díly tak, abychom vždy zajistili maximální bezpečnost a původní stav vozu z výroby.

váháte s koupí vozu, nejste si jistí?
naši prodejci nezávazně poradí.

Jsme si vědomi, že pořízení nového vozu pro rodinu, nebo do firmy je vždy rozhodnutí, které je třeba dobře promyslet. V Auto Garage se snažíme k celému procesu přistupovat zodpovědně a profesionálně tak, abychom společně našli to nejlepší řešení individuálně pro Vás.

Antonín Antonín

Specialista na osobní a užitkové vozy

Objednávka servisu

Preferované datum servisu Vám bude potvrzeno emailem nebo telefonicky dle aktuálních možností servisu. Odesláním formuláře potvrzujete seznámení se Zásady ochrany údajů.